CARVER

יש 32 מוצרים
מציג 1 - 32 מתוך 32 פריטים
 • carver 31.25 Knox Quill

  carver 31.25 Knox Quill Surf Hall of Famer and rail master Taylor Knox has refined this model to perfection over the years, with its wider spooned nose and tail for a full power transfer during deep carves and sharp cutbacks.  

  1,600 ₪‎
 • 29.5" Swallow Surfskate Complete

  Just like its namesake, this board is fast and loose, a magic combination of length and width that makes it easy to pump, and perfectly stable for cruising.

  1,600 ₪‎
 • בוסטר ארהב 2020 30.75

  נבחרת usa לגלישה- קארבר מאוד גאים להיות הנותני חסות של נבחרת הגלישה של usa!!  קארבר תמכה בנבחרת במשך שנים רבות ובמשך כל הזמן הזה ראינו המון גולשים מהנבחרת תופסים את מקומם על הפודיומים של התחרויות הנחשבות בעולם. אין בעצם שילב וקשר יותר הדוק מאשר קארבר וגלישה.. זאת רק הוכחה קטנה.  

  1,620 ₪‎
 • אמרלד פיק 30

  שנות ה- 70 היו שנים של חדשנות, אלו השנים שנתנו את הטון בכל מה שקשור לעיצוב גלשנים והיוו בסיס לשנים שבאו אחרי זה.  איפה שהוא בדרך, אנחנו התפשרנו על נראות גנרית של בורדים. אבל בקארבר אנחנו מסתכלים קדימה, מותחים את קווי היצירתיות והחדשנות, ומה שנולד מכל זה זו סדרה שלא נשכח ממנה בקרוב- האייר-בראש!

   
 • carver 28" Kerrzy Snapper Complete

  While this board might be short, it comes up wide. A mini made for the full sized rider, this lil' snapper is packing both width and wheelbase, making this the ideal trunk board for your paddle out warmup.

   
 • 29.25" CI Pod Mod Surfskate Complete

  Developed with Channel Islands around their classic Pod Mod, this groveler shortboard is meant to be ridden wider and shorter for progressive everyday performance.

   
 • 30.25" Firefly Surfskate Complete

  Updated with a slightly wider nose for better front foot control, this is a shorter version of our Resin, making this model a little snappier and easier to pump.

  1,600 ₪‎
 • 30.75" CI Flyer Surfskate Complete

  We made a surf/skate pairing around Al Merrick's iconic Channel Islands Flyer, with its wider tail bump for increased back foot leverage, while preserving an overall thinner and snappier template.

  1,600 ₪‎
 • בין באג לוסט 28 קארבר

  בינבאג לוסט 28 CXקונספט של “בורד קצר” בורד יחסית רחב עם טייל “דאבל אנדר”- קצר,  ממקסם את המקום שיש לרגליים ובכך משפר את השליטה ברייל.

   
 • בלו ריי 30 קארבר

  בלו ריי 30״ עם תבנית כמעט סימטרית, עם הבורד המעוגל מעט תוכלו לשחוט את מדרכות העיר בנוחות וגם בסטייל! דגם הבלו ריי מגיע עם גריפ ייחודי לסדרת אימס, גריפ עם סמל קארבר מעוצב וייחודי!

  1,470 ₪‎
 • 33.75" Greenroom Surfskate Complete

  The mid-sized retro template provides plenty of platform for stable carving and a wider stance, perfect for cruising and pushing, with timeless art by Matt Beard.

  1,600 ₪‎
 • בלו הייז 31 קארבר

  הקצוות המעוגלים הם בעצם הבסיס לכל השייפים ושנות ה 70׳ נתנו את הטון בכל מה שקשור לגרפיקה ולעיצוב הרחב לקראת החרטום. כאן זה בא לידי ביטוי בדיוק! הרוחב הנוסף בחרטום נותן לכם יותר מקום לרגל הקדמית לדחיפה ושחיטה במלוא הסגנון והסטייל! 

  1,470 ₪‎
 • 31.75" CI Black Beauty Surfskate Complete

  The very definition of Speed, Power, and Flow, this classic board brings back the drive and control of historic power surfing, with a slightly longer wheelbase and narrower pintail template for drawn out lines

  1,600 ₪‎
 • בלאק טיפ 32.5 קארבר

  בלאק טיפ ״32.5 הצ׳אנלים המובלטים החדשים שלנו בקצה של הטייל מדגישים את שיטת ההיתוך והיציקה החדשה שהשתמשנו כאן.

  1,620 ₪‎
 • Lost x Carver 29" Psycho Killer Surfskate Complete

  Scare away the helpless hordes while shredding side walks on this swallow tailed, double winged weapon. Featuring radical ResinWorks art, by The Son Of Cobra, the Psycho Killer is a real street slayer.

  1,600 ₪‎
 • גריי ריי 27.5 קארבר

  הקולקציה המודרנית- סדרת אימס (eames)-   צ׳ארלס וריי אימס יוצרים אמנות מודרנית- מהקלסיות שאיי פעם יוצרו! והם יצרו את היצירות הפורצות שלהם ממש כמה בלוקים מהסטודיו שבו אנחנו מעצבים את הדגמים שלנו, בוניס קליפורניה. אנחנו מאמינים שאופן ההתנסות שלהם עם עץ ועם כיפוף עץ הוא בעצם המקור והאופן לאיך שבכלל הגיעו לדבר הזה – סקייטבורד  

  1,560 ₪‎
 • Lost x Carver 30" V3 Rocket Surfskate Complete

  The V3 Rocket is the triple-winged stepchild of the classic Mayhem Rocket, and is one of the recent surfing world’s more innovative and imitated designs. Wings are strategically placed to provide positive rear foot traction, while chasing pigeons off the promenade.

  1,600 ₪‎
 • Lost x Carver 30.50" Maysym Surfskate Complete

  e’re not symmetrical, so why should our boards be? The Maysym is the answer to that simple question. With different outlines on each side, the Maysym surfskate performs for both stances. 10" wide

  1,600 ₪‎
 • גלאס אוף 32 קארבר

  גלאס אוף 32״ כאשר השמש מתחילה לרדת וצובעת  את השמים בגוונים אדומים-חמים, והמים הופכים לזהב של סוף היום, זה הזמן המושלם לקחת את המיד-ריינג׳ר הזה – גלאס-אוף, עם טייל בצורת יהלום, לסיבוב שקיעה. המרחק הרחב בין הצירים מצייר קווים רחבים ובכך מעדנת את הזרימה שלך!

  1,470 ₪‎
 • 30.75” Yago Skinny Goat Surfskate Complete

  For Yago's new model, we kept the same wide stance and double kick that made this model so progressive, but we shortened and widened the template to reduce the size. 

  1,600 ₪‎
 • 29.5” CC Sea Tiger Surfskate Complete

  A real charger, Courtney Conlogue is known as the Sea Tiger for her fierce and competitive approach to surfing. Her newest model is short and wide, perfect for a snappy surf trainer.

  1,600 ₪‎
 • טיילר רידלר 777 36.5 קארבר

  36.5″  טיילר רידלר דגם הלונג בורד המתקדם של טיילר הטזיקיאנס הוא הגשר שבין גלישה חלקה קלאסית וקארבינג בצורה יעילה ומודרנית! דגם ה 777 מושלם לכלישה על הנואוז ( הקצה הקדמי שלו ) הארכנו אותו באינצ׳ לעומת הדגם הקודם,מה שנותן לכם את האפשרות לרכיבת קרוזינג ארוכה ונעימה, עם אפשרות לעבודת רגליים וזנב מעט מרומם שנותן שליטה ואינטואיטיביות בתנועה.

  1,620 ₪‎
 • נומאד 30.25 קארבר

  סדרת נומאד- דמיינו שאתם חותרים ומחפשים את הגל של היום שלכם, אותו גל שתרדו במהירות וזריזות עם סינגל פין, תראו בדיוק את הפוקט ובדיוק שם יבוא הסנאפ המושלם מלא השליטה! אתם יודעים באותו רגע שאתם גולשים עם מלוא הביטחון וההנאה! ושזה פשוט היום שלכם.. נומאד באנגלית זה נווד- הציורים שיש לאורך הדגם- הם גרפיקה של קוים ארוכים שמטרתם להרגיע את עיניי הנשמה שלכם, לא משנה...

  1,470 ₪‎
 • סופר סרפר 32 קארבר

  סופר סרפר 32״ במשך שנים אנחנו שיחקנו עם דאבל קיק באורכים שונים וגלגלים גדולים לביצועים יותר רדיקלים. ועכשיו זה קורה- אנחנו מציגים לכם כאן את הקארבר עם הנתונים המדויקים ביותר לרוכבים לרוכבים שמחליטים להתייחס ברצינות לאימוני הגלישה והביצועים שלם! תבנית היפר-ספון חדשה מכניסה קונקייב מטורף תחת כפות הרגליים למינוף הכי גדול שתוכלו לסחוט מחתיכת עץ! 

  1,470 ₪‎
 • סופר סנפר 28 קארבר

  סופר סנאפר 28״ על סמך החוויות שלנו עם השילוב המעניין של דאבל קיק גבוהה וגלגלים גדולים וביצועיי קארבינג רדיקלים נולד הסופר סנאפר! דגם שיתן לכם יכולת פמפום ותמרון גבוהה וחווית רכיבה כמו שלא הייתה לכם בחיים!

  1,470 ₪‎
 • ספקטרה 28.25 קארבר

  הקולקציה המודרנית- סדרת פיטגורס-   הארכיטקט השוודי סוון מרקליוס היה ידוע ביצירותיו הגיאומטריות- המשולשים החסרים,הוא היה משתעשע עם תבניות שחוזרות על עצמן וצורות א-סימטריות. 

  1,470 ₪‎
 • 32" Impala Street Surf Complete

  Inspired by the classic 1970's lowrider favorite, the thinner 8 1/2" template keeps it light, with a bit more room at the nose for wide stance carving.

  1,350 ₪‎
 • 32.25" Bel Air Street Surf Complete

  Based on the 1950s era hot rod model, the wider 8 7/8" template recalls the archetype of pool board mixed with a street board.

  1,350 ₪‎
 • ראד ריפר 31 קארבר

  ראד ריפר 31״ דגם יחסית רחב שיתן לכם הרגשת שיוט על המדרכות.  הראד ריפר מציג עיצוב רטרו וסגנון שנות ה 80׳ עם ריילים בצבעי הקשת ולוגו קלאסי. מעוצב כמו הגלשן האהוב של לוסט דגם ראד-ריפר!  המרחק בין הגלגלים מאפשר לכם למתוח את העמידה לרחבה יותר כדי שתוכלו לפמפם עם מלוא הכוח והמהירות!!

  1,470 ₪‎
 • פריזמה 30.5 קארבר

  קולקציה המודרנית- סדרת פיטגורס-   הארכיטקט השוודי סוון מרקליוס היה ידוע ביצירותיו הגאומטריות- המשולשים החסרים,הוא היה משתעשע עם תבניות שחוזרות על עצמן וצורות א-סימטריות. 

  1,470 ₪‎
 • רטרו לוסט 29.5 קארבר

  RNF רטרו לוסט 29.5′דגם הרטרו לוסט הוא גירסה מעודכנת של המודל הכי קלאסי של מייהאם.יש לו חיתוך ייחודי עם קווים צדדיים כפולים, עיצוב אפור קלאסי ולוגו בעיצוב מיוחד. כמו רכב אספנות עם מנוע של מכונית הספורט האהובה עליך.הדגם הזה הוא באמת הכל מהכל- גם קול וגם שוחט.

  1,470 ₪‎
 • רזין 2020 31 קארבר

  רזין 31″ הרזין, הדגם הפופולרי שלנו בעיצוב חדשני מלא זרימה! נשאר ללא שינוי כבר שנים! הוא מספיק רחב ובאורך המושלם לפמפומים קלים, קל מאוד לעשות סנאפ איתו, ולרדת כל מדרון בביטחון!

  1,470 ₪‎